Popularne zabiegi odmładzające w Katowicach

Posted on 17 października 2016

Młody wygląd jest prze wiele osób w dzisiejszym świecie uważany jako oznaka piękna, dlatego też wiele osób decyduje się na zabiegi, które mają odjąć im wizualnie lat. Na rynku kosmetologicznym oraz medycyny estetycznej możemy znaleźć wiele ciekawych ofert. Jedną z nich jest używanie kremów przeciwzmarszczkowych, których etykiety zawierają obietnicę pięknej i jędrnej skóry całego ciała. Kremy te zazwyczaj zawierają kolagen oraz koenzym Q, który działa odmładzająco na skórę, świetnie ją odżywia, i zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Osoby, które wypróbowały już kremy zapobiegające starzeniu się skóry zazwyczaj sięgają po mocniejsze zabiegi.

Jednym z takich zabiegów jest tak zwany ,,Face Lifting”, czyli metoda polegająca na pobudzaniu skóry naszej twarzy specjalnymi elektrodami. Po wcześniejszym oczyszczeniu twarzy, na jej powierzchnię przymocowuje się elektrody. Specjalne urządzenie generuje impulsy elektryczne, które przechodząc przez mięśnie twarzy generują skurcz mięśni danej partii. Zabieg ten trwa około pół godziny. Nie jest on bolesny. Po zabiegu kosmetyczka nakłada maskę z kolagenem, która zwiera również drobinki złotka które wpływają odżywczo na twarz. Po zdjęciu maski na skórę twarzy aplikowana jest zazwyczaj kapsułka zawierająca substancje odżywcze oraz liftingujące. Zabieg ten cieszy się ogromną popularnością, ze względu na spektakularne i szybko występujące efekty, które widać gołym okiem. Ogromną zaletą tego zabiegu jest brak występowania skutków ubocznych oraz bólu podczas jego trwania. Nie jest on jeszcze dostępny w każdym gabinecie, jednak bardzo łatwo jest wyszukać salon, który go oferuje. Przykładowo dla lokalizacji Katowice, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać swiaturody.com > Katowice. Będzie można porównać opinie klientów oraz ceny, dzięki czemu łatwiej znajdziemy gabinet dopasowany do naszych oczekiwań.

Bardzo ciekawą metoda, która praktykowana jest w Polsce od stosunkowo niedługiego czasu jest Odmładzanie Titan. Jest to zabieg polegający na napinaniu skóry za pomocą promieniowania podczerwonego. Emitowane wiązki światła trafiają do skóry na głębokość około trzech milimetrów, co powoduje podgrzanie danego regionu. Po około tygodniu od zabiegu tego włókna kolagenowe odtwarzają się, stając się silniejsze i bardziej napięte co daje efekt pięknej i jędrnej skóry. Zabieg ten powinien być wykonywany co cztery tygodnie. Na całość terapii składa się około dwa, trzy zabiegi. Chociaż metoda ta nie jest jeszcze tak ogólnodostępna, można z niej skorzystać w niektórych salonach kosmetycznych w Katowicach.

Bez kategorii


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>