Rzęsy na wielką skalę

Posted on 18 grudnia 2015

Piękne, długie, zniewalająco gęste rzęsy czynią twarz kobiety wyrazistą i rozpromienioną. Dodają pewności siebie i poprawiają samopoczucie Nie każda jednak przedstawicielka płci pięknej może się poszczycić wachlarzem powalających rzęs. Dlatego właśnie tusz do rzęs jest najchętniej kupowanym i stosowanym przez Panie kosmetyków. Odrobina koloru potrafi zmienić całą twarz w bardzie. Gdy nasze rzęsty są w tak złym stanie, ze tusz nie stanowi dla nich ratunku, możemy posiłkować się wszelkiego rodzaju odżywkami dostępnymi na rynku, kępkami sztucznych rzęs, czy przedłużaniem w salonach kosmetycznych.
Wśród odżywek do rzęs prym wiedzie marka Revitalash. Odżywka ta mimo swej stosunkowo wysokiej ceny zjednała sobie spore grono miłośniczek, gdyż efekty potrafią być tak widoczne, że to aż nierealne. Przy regularnym stosowaniu tej odżywki nasze rzęsy będą długie, gęste i zdecydowanie ciemniejsze – efekt ten daje zawarty w odżywce pigment.
Kolejnym, o wiele tańszym sposobem na dodanie naszym rzęsom objętości, jest doklejenie pojedynczych kępek do powieki, zaraz nad naszymi naturalnymi rzęsami za pomocą specjalnego kleju. Kępki rzęs są świetnym rozwiązaniem na jednorazowe wyjście, lecz nie utrzymują się zbyt długo, najprawdopodobniej usuniemy je wacikiem zmywając makijaż. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że możemy je dokleić samodzielnie w warunkach domowych. Jeżeli jednak obawiamy się o efekty, to ten zabieg z pewnością ma w swej ofercie każdy salon kosmetyczny a kosmetyczka z Mielca ze sprawdzonymi opiniami poradzi sobie z nim doskonale (salony w Mielcu znajdziesz na Świat Urody).
Jeżeli liczymy na bardziej długotrwałe efekty, to doskonałym rozwiązaniem będzie przedłużanie rzęs metodą 1:1, polegającą na doklejaniu pojedynczych, sylikonowych rzęs do naszych naturalnych. Rzęsy te są grubsze i dłuższe od naszych a mimo to efekt będzie naturalny i utrzyma się nawet do 6 tygodni, o ile wykona go wykwalifikowana kosmetyczka. Mielec dysponuje kilkoma renomowanymi, wysokiej klasy salonami kosmetycznymi, w których możemy przedłużyć rzęsy. Należy pamiętać, iż, aby efekt był naturalny, należy w odstępach ok 4 do 6 tygodni uzupełniać ubytki w rzęsach, które będą wypadały razem z naszymi naturalnymi.
Sposobów na piękne spojrzenie jest bardzo wiele. Zanim jednak zdecydujemy się na jeden z ich, warto przemyśleć na jakich efektach najbardziej nam zależy.

Bez kategorii


  1. teddy pisze:

    ale ludzie mają pomysły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>