8 marek szamponów z dobrym składem- z Rossmana

8 marek szamponów z dobrym składem- z Rossmana

Żyjemy w czasach coraz większej świadomości. Do dbania o zdrowie i urodę wybieramy kosmetyki z lepszym składem. Jednak nie każdy musi być chemikiem i wiedzieć co w kosmetykach szkodzi.

Konsumenci mają coraz wyższe wymagania, a popyt dyktuje podaż. Za tym zdrowym trendem podążają więc producenci. Jeszcze kilka lat temu znalezienie szamponu z dobrym składem wymagało sporej gimnastyki. Były dwa rozwiązania: poznać podstawy chemii kosmetycznej lub znaleźć wpisy osób, które te składy analizują na swoich blogach.

Marki szamponów z dobrym składem

Dzięki zmianom, jakie zaszły w potrzebach kupujących wybranie produktu z dobrym składem jest znacznie łatwiejsze. Wydawać by się mogło, że firmy produkujące tego typu kosmetyki wykorzystały czas pandemii na intensywną pracę! Takie wrażenie można odnieść, oglądając aktualizowane przeglądy kosmetyków, które będą dobre dla zdrowia. Nie są to już pojedyncze egzemplarze a całe linie produktów. Zdecydowanie zyskały na tej zmianie firmy, które od początku powstały po to, żeby tworzyć naturalne kosmetyki. Oto kilka marek szamponów, po które może sięgnąć każdy, kto chce uwolnić swoją skórę od zbędnych, szkodliwych dodatków!

 1. Petal Fresh Pure
  Produkty tej australijskiej marki są wyjątkowo wydajne! Do tego doskonale spełniają obietnice z etykiet.
 2. BeBio Ewa Chodakowska
  Trenerka wszystkich polek postanowiła zadbać nie tylko sportem o zdrowie i kondycję. Wiedząc, jak duży wpływ na organizm mają wszelkie substancje, stworzyła własną linię kosmetyków.
 3. Alterra
  Marka własna Rossman. Szampony mają dobre składy i świetnie się sprawdzą posiadaczkom mniej wymagających włosów.
 4. Vis Plantis Gift of Nature
  Najnowsza marka wegańskich kosmetyków, polskiej firmy Elfa Pharm. Te produkty również cieszą się dobrą opinią, są odpowiedzią na potrzeby rosnącej grupy klientów zupełnie rezygnujących z produktów odzwierzęcych.
 5. Natura Siberica
  Marka jest na polskim rynku dopiero od kilku lat, jednak od początku jasno trzymała się swoich założeń. Tworzą najwyższej jakości, naturalne kosmetyki. Swoje wyjątkowe działanie dla zdrowia i urody zawdzięczają syberyjskim składnikom.
 6. Yope
  To kolejna odpowiedź na popyt, stworzona z potrzeby serca. Cała idea marki opiera się na wąskich liniach różnych produktów. Wszystkie wyróżniają się naturalnym składem, minimalnym wpływem na środowisko. Świadomy wybór każdego, kto na dbanie o zdrowie patrzy w szerszy sposób.
 7. Nature’s Spirit
  Nowość, już zyskująca swoich fanów. Markę wyróżnia zastosowanie olejków eterycznych o zmysłowych zapachach. Osoby, dla których uroda i zdrowie są ważne, coraz częściej interesują się właściwościami tych składników. Olejki eteryczne mają wiele właściwości, które wpływają dobroczynnie na ludzki organizm.
 8. Manufaktura Piękna
  Doskonałe kosmetyki, które nie tylko pięknie pachną, ale z założenia mają ograniczyć wodę w produkcie. Te produkty to esencja składników odżywczych dla włosów.

Daj czas swoim włosom

Zmiana szamponów ze sztucznymi silikonami na naturalne może nie być łatwa. Pierwsze użycia produktów mogą zaskoczyć i rozczarować. Jeśli jednak ważne jest dla Ciebie, by dbać o urodę w sposób, który nie będzie szkodliwy dla zdrowia- daj włosom czas. Może być potrzebne nawet kilka myć, zanim skóra głowy zrozumie, jak dobra zmiana nastąpiła. Artykuł powstał we współpracy z portalem https://www.aptekakamagra.pl

Dodaj komentarz