Karma Farmina jako idealny sposób na zbilansowany posiłek dla psów!

Karma Farmina jako idealny sposób na zbilansowany posiłek dla psów!

Wskaźnik poziomu zwiększenia świadomości człowieka na temat psów i ich funkcjonowania, a także zgłębiania tajników ich życia i zachowań pnie się wciąż do góry. Na szczęście. Ponieważ niewiedza, jaka istniała, kiedy zerkniemy kilkadziesiąt lat wstecz, była naprawdę oszałamiająca, a co więcej mogła stanowić zagrożenie dla naszych uwielbianych czworonogów.

Zwiększyliśmy swoją świadomość co do odczytywania sygnałów dających nam przez psy, czy też poprawiliśmy naszą komunikację z nimi podczas tresury. Co najważniejsze jednak wiemy jak nie szkodzić naszym przyjaciołom, czyli mamy pojęcie o tym, jakie jedzenie powinniśmy im serwować.  Idealnym przykładem takiego zbilansowanego, zdrowego i smacznego posiłku dla naszych piesków będzie karma Farmina.

Karma Farmina – skład to podstawa!

Nasze psy, tak samo, jak i my, powinny otrzymywać posiłki, które będą zaopatrywać ich dietę w niezbędne dla życia makroskładniki. Najważniejszym makroskładnikiem w psiej diecie jest białko. Co za tym idzie? Każda karma powinna swoją recepturę opierać na mięsie bądź rybach. Karma Farmina to karma, która zawiera aż 60% składników pochodzenia zwierzęcego i 40% warzyw i owoców. Co bardzo ważne, w składzie nie znajdziemy zbóż, co jest, jak wiadomo bardzo istotną i ważną kwestią dla wielu właścicieli psów, ze względu na liczne alergie czworonogów na gluten. Z alergią zaś wiążą się silne problemy trawienne, a nawet prowadzić ona może do niebezpieczeństwa.

Nie każdy z naszych domowych zwierzaków jest fanem kurczaka czy dzika. Kubki smakowe naszych przyjaciół potrafią zaskakiwać. Dlatego też tak ważna jest dostępność karm z zawartością różnych rodzajów mięsa. Karma Farmina na ten przykład oferuje nam bogatą gammę smaków. Możemy znaleźć w ich ofercie tradycyjnego kurczaczka, ale także jagnięcinę, czy też dzika lub jelenia. Duży wybór sprawi, że na pewno znajdziemy coś dla naszego wybrednisia.

Bardzo ważną i jakże istotną jest też kwestia witamin. Każdy z nas musi je dostarczać do swojego organizmu, a tak często zapominamy jednak o tym, że nasze psiaki potrzebują ich równie mocno, jak i my. Ciekawą alternatywą na ich uzupełnienie będzie wybór karmy Farmina, dlatego, że aż 40% ich składu stanowią wspomniane warzywa i owoce. Co za tym idzie? Przecież to właśnie w tychże owocach i warzywach znajdziemy największe źródło witamin, które pozwoli uzupełnić niedobory u naszych piesków.

Jak odpowiednio dobrać karmę dla psa?

Najistotniejszą kwestią jest wiek zwierzęcia. Dlaczego jest on, aż tak istotny? Dlatego, że psy na różnym etapie rozwoju swojego organizmu potrzebują różnych składników, które ten rozwój wspomogą. Stąd też wyróżniamy głównie karmy dla szczeniaków i psów dorosłych. Karma ta różni się nie tylko składem, ale w przypadku karmy suchej także wielkością. Karma Farmina także zapewnia ten odpowiedni wybór jedzonka zarówno dla szczeniąt, jak i dla starszych osobników.

Dbajcie o swoje psiaki i nie zapominajcie, jak ważna jest odpowiednia dieta w życiu Waszego czworonoga.

Dodaj komentarz